Karrier

Karrier

Cégünk keres motivált és eredményorientált ingatlanértékesítő kollégákat.

Együtt szeretnénk terjeszteni a vállalatunk nevét a piac emelkedő ágában, és megerősíteni pozíciónkat az ingatlanközvetítés terén.

Feladatok és felelősségek:

  • Új ügyfelek felkutatása és kapcsolattartás, új ingatlan  szerzése
  • Ügyfelekkel való találkozás, az ingatlanok bemutatása és az értékesítési folyamat kezelése
  • Professzionális és hatékony módon kommunikálni az ügyfelekkel, és minden szükséges információt megosztani velük
  • Piaci trendek, árak és versenyképesség folyamatos figyelemmel kísérése
  • Marketing stratégiák kidolgozása és végrehajtása a vállalat térnyerése érdekében
  • Kapcsolattartás és tárgyalások lefolytatása ügyvédekkel, ingatlanközvetítő partnerekkel és bankokkal

 Elvárások:

  • Kiemelkedő értékesítési és tárgyalási készség
  • Kiváló kommunikációs képességek és hatékony kapcsolatteremtő képesség
  • Jó tárgyalási készség és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú önállóság és proaktivitás
  • Képesség a piaci trendek és fejlemények megértésére és alkalmazására
  • Marketing és üzleti területekkel kapcsolatos ismeretek előnyt jelentenek

Amiért érdemes minket választani:

  • Dinamikus és motiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és jutalékrendszer
  • Karrierlehetőségek és fejlődési lehetőségek
  • Nagyobb léptékű projektbe való bekapcsolódás és vállalati növekedési lehetőség

Amennyiben szívesen dolgoznál egy innovatív és vezető ingatlanközvetítő vállalatnál, és úgy érzed, hogy ebben a feladatkörben kiválóan megállnád a helyed, kérjük, küld el önéletrajzodat az info@startingiroda.hu mail címre.

Jelentkezz elsőnek itt, ha együtt dolgoznál velünk

Alulírott, a checkbox bepipálásával - az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) 6. cikk (1) bekezdés b) pontja, továbbá a 7. cikk rendelkezése alapján - tudomásul veszem, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelheti. Adatkezelési tájékoztató

További kérdése lenne ?

Segítünk megtalálni álmai ingatlanját.

INGATLAN FIGYELŐ